Symulator farmy polskiego studia już wkrótce na Androidzie

​Jet Toast to niezależne studio specjalizujące się w grach mobilnych. Ich flagowy tytuł, Blocky Farm, wkrótce zawita na urządzenia z systemem Android. Gra zadebiutowała w październiku 2017 roku na iOS i od tego czasu została pobrana na 400 tys. urządzeń. Właściciele smartfonów i tabletów z Androidem będą mogli cieszyć się grą już od 11 kwietnia 2018 roku.

Blocky Farm to gra deweloperów ze studia Jet Toast. Ich ciężka praca nad grą została uhonorowana Nagrodą Publiczności podczas Digital Dragons 2017. Grę wielokrotnie wyróżniono w Apple App Store w kategoriach "New Games We Love" oraz "Great on iPhoneX", a w Wielkiej Brytanii otrzymała tytuł "Game Of The Day". Blocky Farm posiada grafikę w stylu voxelowym, która kojarzy się z takimi tytułami jak Minecraft czy Crossy Road.  Autorzy zapewniają, że każdy element, z którego zbudowano świat gry został dokładnie przemyślany.

W grze wcielamy się we właściciela farmy, którego zadaniem jest uprawa pól oraz doglądanie hodowli uroczych zwierząt, jednak nie jest to typowy rolniczy symulator. Deweloperzy z Jet Toast wprowadzili wiele elementów urozmaicających rozgrywkę, co sprawia, że gra znacznie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu. Jednym z najciekawszych jest system opieki nad zwierzętami w stylu kultowej zabawki z lat 90. - tamagotchi. W grze możemy również sterować interaktywnym traktorem, który posiada fizyczny model jazdy.

Reklama

Gra oferuje możliwość wymiany handlowej z pobliskim miasteczkiem, którego mieszkańcy od czasu do czasu będą odwiedzać gospodarstwo i prosić o wykonanie określonych zadań. Do gry zaimplementowano ich ponad 100. Istotny jest również fakt, że podczas rozgrywki żaden z mieszkańców farmy nie ucierpi. Autorzy chcieli, aby gra była przyjazna w odbiorze dla osób, którym głęboko na sercu leży los wszystkich zwierząt.

Blocky Farm to rozbudowany menedżer farmy. W grze znajdziemy 7 rodzajów zwierząt, kilkanaście gatunków roślin uprawnych oraz 20 budynków, które można ulepszać na różne sposoby. Dodatkowo, ponad 100 dekoracji i prawie 40 gadżetów pupili daje wiele możliwości personalizacji wymarzonego gospodarstwa. Blocky Farm to darmowa gra z opcjonalnymi mikropłatnościami. Twórcy gry zapewniają, że wprowadzone przez nich rozwiązania są nieinwazyjne. Gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy, mogą bez problemów czerpać pełnię radości płynącą z rozgrywki.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Blocky Farm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy