Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Syberia: Ujawniono datę premiery na Nintendo Switch

​Po 15 latach od wydania pierwszej części przygód Kate Walker, grę czeka druga premiera. Tym razem tytuł trafi na Nintendo Switch.

W marcu tego roku, zadebiutowała konsola Nintendo Switch. Swój sukces zawdzięcza głównie ekskluzywnemu tytułowi The Legend of Zelda: Breath of the Wilds. Switch jest platformą, z którą deweloperzy gier zaczynają się liczyć, dlatego też wiele nowych produkcji dostaje również port na konsolę od Nintendo.

Reklama

Ale czy tylko nowych? Port na Swticha dostanie przygodowa gra, typu point & click - Syberia. Tytuł od studia Microids, miał swoją premierę 15 lat temu, jednak deweloperzy chcą by gra odżyła na nowej konsoli od Nintendo.

Pierwsza część serii przygodówek trafi na platformę Switch już 20 października. Studio Microids planuje przenieść na konsolę od Nintendo, całą trylogię o perypetiach nowojorskiego prawnika - Kate Walker.

Syberia 2 pojawi się na Switchu pod koniec tego roku(dokładna data premiery nie jest znana). Podczas gdy, Syberia 3 ukaże się w pierwszych miesiącach 2018 roku. Ważną informacją jest także to, że trylogia Syberia 3 na Nintendo Switch, dostanie pełny polski dubbing.


Dowiedz się więcej na temat: Syberia 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje