Reklama

Syberia: The World Before - poznaliśmy termin premiery gry

​Poznaliśmy datę premiery Syberia: The World Before, która trafi do dystrybucji jeszcze w tym roku, ale wyłącznie na PC.

Microids zdradziło datę premiery Syberii: The World Before, która trafi do sprzedaży na Steam, Epic Games Store i GOG 10 grudnia 2021 roku. Obecnie gra pojawi się wyłącznie na komputerach, aczkolwiek w przyszłym roku zadebiutuje również na konsolach. Nie jest to zaskoczenie, ponieważ poprzednie odsłony serii też trafiły na ten sprzęt.

Z tej okazji twórcy zaprezentowali nowy zwiastun odrobinę wprowadzający nas do historii bohaterki marki Kate Walker oraz zupełnie nowej postaci, której przygodę osadzono w czasach II wojny światowej i w pewnym sensie postać ta łączy się z Kate Walker. Do sprzedaży produkcja trafi w dwóch wersjach - podstawowej oraz Deluxe Edition.

Reklama

Druga oprócz samej gry zawiera jeszcze oryginalną ścieżkę dźwiękową opracowaną przez kompozytora Inona Zura, cyfrowy artbook, fragment scenariusza opracowanego przez nieżyjącego już ojca serii i wielu innych przygodówek, Benoîta Sokala, jego scenorysy, tapety czy awatary.

Standardowe wydanie Syberii: The World Before kosztuje na Steam 142,99 zł zaś edycja Deluxe 177, 28 złotych. Warto przypomnieć, że od ubiegłego roku na platformie Valve dostępny jest darmowy prolog tytułu również w polskiej wersji z napisami.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje