Reklama

Syberia 3: Fragment rozgrywki na filmie

W sieci pojawił się materiał przedstawiający fragment rozgrywki z Syberii 3 - kolejnej odsłony słynnej serii przygodówek. Uwaga na spoilery!

Nagranie prezentuje początkowe etapy nadchodzącej produkcji. Znana z poprzednich odsłon młoda prawniczka Kate Walker trafiła do tajemniczego szpitala, po tym jak umierająca została odnaleziona przez plemię Youkoli.

Jednym z pierwszych zadań bohaterki jest wydostanie się z pomieszczenia, w którym przebywa. W tym celu protagonistka musi obejść zabezpieczenia specjalnego zamka, co wiążę się z rozwiązaniem zagadki logicznej.

W filmie pokazano też, jak działa system dialogowy. Podczas rozmów z napotykanymi postaciami, mamy do wyboru kilka opcji, po wybraniu których Kate wypowiada kwestie związane z wybranym tematem.

Reklama

Syberia 3 ukaże się w przyszłym miesiącu - 20 kwietnia. Tego dnia gra pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 w polskiej wersji językowej (z dubbingiem). W planach jest też wydanie na Nintendo Switch, które zadebiutuje w późniejszym terminie. Wspomniany wyżej gameplay można było obejrzeć w serwisie YouTube, ale niestety, materiał szybko został usunięty. Jak tylko znów będzie dostępny z aktualizujemy tę wiadomość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama