Reklama

Świnka Peppa - gra pojawi się w przyszłym miesiącu na Xbox

​Choć bajka - bezdyskusyjnie skierowana do dzieci - może przypaść do gustu dorosłym miłośnikom brytyjskiego humoru (tak, tak - rodzice przy Śwince Peppie też mogą bawić się co najmniej dobrze), to jednak trudno wyobrazić sobie, że starsi gracze masowo sięgną po najnowszą grę, opowiadającą o przygodach Peppy, jej rodziny i przyjaciół.

Właśnie w jednego z nowych przyjaciół Peppy przyjdzie nam się wcielić w nadchodzącej produkcji. Trailer zdradza kilka szczegółów dotyczących kreatora postaci. Będziemy mogli wybrać kolor ubranka, to jakim zwierzątkiem chcemy sterować (do wyboru między innymi pies, wilk, owca, królik, lis, myszka), futerka oraz dodatki - okulary i nakrycia głowy.

Zapowiedz nie pozwala jednak zorientować się do końca, jaką grą będzie My Friend Peppa Pig - bo tak brzmi pełny tytuł. Częściowo na pewno dane nam będzie wziąć udział w historiach znanych z kreskówki (na przykład camping w lesie z Panią Gazelą), a częściowo składać się będzie z mini-gierek.

Reklama

Dla kogo będzie to gra? Na pewno dla najmłodszych fanów bajki. Być może dla starszych graczy, którzy będą chcieli odpocząć od ciągłej walki i strzelania. Być może dla tych, którzy słyszeli, że Animal Crossing jest odprężającą grą, ale nie mają konsoli Nintendo Switch (tak, tak - wiemy, że to zupełnie inny rodzaj gry). My obstawiamy jednak, że będzie hitem sprzedaży wśród rodziców, którzy będą chcieli chwilkę odpocząć od swoich pociech. Polskie wydanie będzie dubbingowane, więc dzieciaki od razu rozpoznają głosy swoich ulubionych postaci i wsiąkną w wirtualny świat.

Gra podobno oferować będzie pewne wybory, które wpłyną na dalszy przebieg rozgrywki, a tym samym zapewnią grze jakiś stopień regrywalności. Biorąc jednak pod uwagę, że najmłodsi odbiorcy najbardziej lubią to, co już znają, nie będzie to kluczowym aspektem rozgrywki.

Gra ukaże się już 22 października 2021 na konsolach Xbox. Mimo, że trailer tego nie zdradza, to gra ukaże się także na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Czy zostaniesz najlepszym przyjacielem Świnki Peppy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy