Reklama

Święta w Shadow Warrior 2 – rozpoczęła się specjalna akcja

​Twórcy Shadow Warrior 2 z polskiego studia Flying Wild Hog przygotowali interesującą niespodziankę. W grze rozpoczęła się ograniczona czasowo akcja związana z Bożym Narodzeniem.

Gracze otrzymali możliwość wykonania specjalnej misji, polegającej na zebraniu porozrzucanych po mapie prezentów. Zgromadzenie paczek jest jedynym sposobem na uratowanie Gwiazdki, którą chce zniszczyć święty Mikołaj.

Nie jest to oczywiście takie proste. W realizacji zadania przeszkodzić starają się nietypowe wersje znanych przeciwników. Przykładowo jeden z potworów, z którymi musimy się zmierzyć, przyozdobiony jest w... mikołajkową czapkę.

Twórcy nie zapomnieli także o innych elementach związanych z grudniowymi świętami. Lokacja, na której poszukujemy zaginionych paczek, pokryta jest śniegiem, a do tego można też natrafić na choinkę. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymamy specjalny "świąteczny prezent".

Reklama

Developerzy ze studia Flying Wild Hog opublikowali także nową łatkę do gry. Aktualizacja eliminuje wiele zarówno mniejszych, jak i większych błędów. Pełną listę rozwiązanych problemów można znaleźć na Steamie.

Shadow Warrior 2 dostępne jest na razie tylko na PC, ale na początku przyszłego roku produkcja pojawi się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można znaleźć zwiastun przygotowany z okazji rozpoczęcia świątecznego wydarzenia:

Dowiedz się więcej na temat: Shadow Warrior 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje