Reklama

Święta i nowy rok z World of Tanks

​Święta i nowy rok już za chwilę. Z tej okazji firma Wargaming przygotowała moc atrakcji w tytułach z rodziny World of Tanks.

W World of Tanks na PC ruszają specjalne Operacje Świąteczne 2018, które aktywne są od dzisiaj do 15 stycznia. Gracze nagradzani są dekoracjami, którymi mogą przyozdobić swój garaż. Im bardziej dekorujesz swój garaż, tym lepiej czuć atmosferę świąt, co z kolei zwiększa szansę na dodatkowe prezenty. Możesz dekorować w różnych stylach, tradycyjnych i nowoczesnych, także masz szansę odkryć w sobie duszę artysty. Szczegóły dostępne są w tym materiale wideo:

W World of Tanks na konsolach powraca tryb czołgów-zabawek. Od 22 grudnia do 1 stycznia gracze zostaną prześnieni do świątecznej krainy, gdzie walcząc kolorowymi maszynami zdobywamy bonusy, nagrody, power-upy i inne atrakcje. A dla najlpepszych będzie możliwość wygrania maszyn z niedawno wydanej, szwedzkiej linii czołgów. Wejdź do świata zabawek i prezentów:

Reklama

Natomiast w World of Tanks Blitz (iOS/Android/Windows) znajdziemy wydarzenie składające się z dwóch elementów. W pierwszym z nich, bezpośrednio w grze, za walkę i wykonywanie zadań otrzymujemy bilety, które wymieniamy na fantastyczne nagrody. Druga część zabawy odbywa się na stronie oficjalnej gry, gdzie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Niektóre nagrody są naprawdę cenne i rzadkie, także wejdziecie na stronę, aby nie przegapić możliwości wygrania IS-3 Defendera!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy