Reklama

Supergirl zastępuje Supermana w nowym trailerze Injustice 2

​Firma Warner Bros. opublikowała kolejny zwiastun bijatyki Injustice 2. Trailer jest następnym, który skupia się na warstwie fabularnej produkcji.

Najnowszy film koncentruje się na postaci Supergirl - kuzynce Supermana. Nagranie sugeruje, że dziewczyna zechce zastąpić Człowieka ze Stali jako obrończyni ludzkości. Najprawdopodobniej dojdzie też do konfliktu pomiędzy członkami rodu El.

W zwiastunie pokazano też Black Adama, co oznacza, że postać, która pojawiła się już w pierwszej odsłonie cyklu, znajdzie się w grze. Mężczyzna jest jednym z głównych przeciwników bohatera o przydomku Captain Marvel.

Akcję produkcji osadzono po wydarzeniach z poprzedniej części serii. Po obaleniu przez Batmana i spółkę reżimu Supermana, Człowiek ze Stali trafił do więzienia. Kryptończyk wydostaje się jednak zza krat i wraz z dawnymi sojusznikami próbuje odzyskać władzę.

Reklama

Injustice 2 ukaże się 16 maja na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. W Polsce grę wyda - w polskiej wersji językowej z napisami - firma Cenega. Wspomniany wyżej zwiastun skupiający się na fabule można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje