Super Seducer 3 usunięty ze Steam przez nagie zdjęcia

​Super Seducer 3 wyleciał ze Steam za obecność w grze zdjęć z nagimi ludźmi, co zdaniem Valve łamie regulamin platformy.

Super Seducer 3, czyli najnowsza odsłona symulatora podrywania trafiła w 2021 roku na Steam. Gra jednak musiała przejść weryfikację dostępnej zawartości i jak się okazuje Valve wyrzuciło ją ze sklepu, kasując stronę katalogową.

W komunikacie twórca serii, Richard LaRuina zasugerował, że negatywna decyzja nastąpiła po serii zgłoszeń, którą platforma dostała w związku z łamaniem regulaminu Steam.

Chodzi o fakt obecności w produkcji zdjęć nagich ludzi, co zdaniem włodarzy sklepu zakrawa o pornografię i produktów z takimi elementami po prostu nie można sprzedawać. Deweloper zaznaczał, że w rozmowach z Valve zapewniał, iż dostosuje się do wymogów.

Reklama

Jednak obie strony najwyraźniej nie doszły do porozumienia - co poskutkowało wyrzuceniem gry z serwisu. Nie są to pierwsze problemy Super Seducer, ponieważ w 2018 roku dystrybucja produkcji została zablokowana na PlayStation 4.

Cóż zapewne 61 700 użytkowników obserwujących trzecią odsłonę jest w tej chwili zasmuconych faktem, że nie spróbuje swoich sił jako zawodowy podrywacz i nie "zdobędzie" kilku popularniejszych aktorek, które wystąpiły w grze np. kanadyjskiej streamerki Kandyland.

Warto podkreślić, że w Super Seducer 3 przedpremierowo mogło zagrać kilku streamerów.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Super Seducer 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy