Reklama

Subverse - erotyczna gra, która podbija Steam

Jaka jest druga najpopularniejsza gra na Steam? Nie jest to żadna wysokobudżetowa produkcja, a erotyk z elementami komediowymi.

Subverse to gra erotyczna, która zadebiutowała na Steam w ramach wczesnego dostępu 26 marca i już wzbudza ogromne zainteresowanie. Według serwisu Game Rant produkcja zajęła drugie miejsce na liście bestsellerów platformy Valve, wyprzedzając większych konkurentów, np. Valve Index VR Kit, Half-Life: Alyx, Outriders, Grand Theft Auto V czy Cyberpunka 2077. Jedyną grą, której erotyk nie mógł wyprzedzić jest Valheim, który sprzedaje się średnio w milionie egzemplarzy tygodniowo.

Subverse to tytuł z elementami dla dorosłych, a takie propozycje cieszą się na Steam sporym wzięciem. Z drugiej strony zajęcie miejsca w ścisłym top w sklepie może dziwić, zważywszy na to, że mamy do czynienia z niezbyt rozbudowaną grą oferującą prostą historię. Subverse ma obecnie ponad 4400 recenzji i są one średnio "bardzo pozytywne". Produkcja kosztuje 30 dolarów i zapewne już zdołała przynieść twórcom spory zarobek.

Reklama

Jest to połączenie turowej strategii z elementami strzelanki. Do zadań gracza należy eksploracja dostępnej galaktyki i wykonywanie powierzonych nam zadań, a przy okazji rozwijanie postaci. Za wykonywanie misji jesteśmy wynagradzani licznymi scenami erotycznymi z członkiniami drużyny w roli głównej. Do opowieści należy jednak podchodzić z dystansem ze względu na komediowy charakter zabawy. Za powstanie Subverse odpowiada FOW Interactive.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Subverse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje