Reklama

Subskrypcja Electronic Arts właśnie stała się jeszcze lepsza

Kilka dni temu informowaliśmy o świetnej ofercie, jaka jest przygotowywana przez Electronic Arts dla posiadaczy konsol Xbox One.

W ramach miesięcznego abonamentu każdy użytkownik będzie mógł do woli grać w wybrane tytuły z tej stajni. Właśnie dowiedzieliśmy się kolejnego szczegółu na ten temat.

Oferta Electronic Arts już teraz prezentuje się nad wyraz dobrze. Za niecałe 5 dolarów gracze otrzymują miesięczny dostęp do Battlefield 4, FIFA 14, Peggle 2 oraz Madden NFL 25. Lista tych tytułów ma się rozwijać wraz z rosnącą popularnością usługi.

Electronic Arts ogłosiło właśnie, że jeżeli jakiś tytuł trafi już do subskrypcji, to nigdy z niego nie zostanie usunięty. Możemy zatem mieć pewność, że Battlefield 4 pozostanie tam dożywotnio, a kolejne gry wyłącznie rozszerzą już interesującą ofertę.

Reklama

Będzie to zatem coś przeciwnego do aktualnego PS Plus od konkurencji, gdzie gracze dostaną kilka gier miesięcznie i po tym czasie lista dostępnych tytułów jest zmieniana. W przypadku Electronic Arts dokładane będą po prostu kolejne pozycje.

Aktualizacja:

Firma Electronic Arts ogłosiła właśnie, że program EA Access wyszedł już z fazy beta i może z niego skorzystać każdy zainteresowany. Usługa oferuje kilka gier tego wydawcy w ramach miesięcznego abonamentu dla użytkowników konsoli Xbox One.

Za 4,99$ miesięcznie lub 29,99$ rocznie gracze posiadający konsolę Xbox One mogą pobrać i korzystać z takich gier, jak Battlefield 4, FIFA 14, Madden NFL 25 oraz Peggle 2. Ponadto osoby posiadające subskrypcję EA Access otrzymają wcześniejszy dostęp do najnowszych gier. Na 5 dni przed resztą zagrają w takie tytuły, jak Madden NFL 15, FIFA 15, NHL 15 and Dragon Age: Inquisition. Po przejściu wersji testowej zadecydują, czy zakupić pełny tytuł - wtedy też otrzymają 10% zniżki na zakup cyfrowej edycji gry.

Jak już informowaliśmy wcześniej, każda gra dodana przez Electronic Arts do EA Access pozostanie tam na zawsze. Nie spotkamy się zatem z sytuacją, w której Battlefield 4 zniknie za kilka miesięcy, a gracze będą zmuszeni zakupić normalną wersję.

Więcej na temat EA Access znajduje się w tym miejscu. Usługa jest aktualnie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsol Xbox One i raczej mało prawdopodobne jest, aby pojawiła się na PlayStation 4. Firma Sony ma własną alternatywę w postaci PlayStation Plus i nie jest przychylna EA Access. Japończycy po prostu nie chcą, aby ich użytkownicy musieli płacić dwa abonamenty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama