Reklama

Subnautica, Vermintide 2 trafią na PS4 w grudniu

​Kolejne gry na PS4! Tym razem mowa co prawda o konwersjach, ale to jednocześnie pozwala potwierdzić, że mamy do czynienia z duetem bardzo udanych produkcji. Mowa o podwodnym Subnautica oraz o kooperacyjnym Warhammer: Vermintide 2. Obie premiery w grudniu.

Subnautica to nowa gra twórców Natural Selection 2 z Unknown Worlds. Gra jest zupełnie innym projektem niż wcześniejsza produkcja studia - autorzy sieciowej strzelanki postanowili stworzyć tytuł wolny od przemocy, w którym głównym zadaniem jest eksploracja podwodnych głębin.

Nie ma przemocy, co nie zmienia jednak faktu, że morskie głębiny mogą być całkiem przerażające i niebezpieczne. Tytuł zapowiedziano w zamierzchłej przeszłości 2013 roku. Pełna wersja - po bardzo długim okresie w programie Early Access na Steamie - zadebiutowała w styczniu tego roku.

Reklama

Data premiery na PS4 to 4 grudnia. Same czwórki! Tego samego dnia gra ukaże się także w pełnej wersji na Xbox One, opuszczając tym samym program Preview dla wczesnych wersji gier. Podobnej inicjatywy brakuje na PlayStation 4, gdzie ukazują się jedynie ukończone tytuły. Może to i dobrze.

Obecnie deweloperzy pracują już na samodzielnym rozszerzeniem, zatytułowanym Subnautica: Below Zero. Premiera - oczywiście w Early Access - pod koniec obecnego roku, wyłącznie na PC. Tutaj, jak sugeruje sam tytuł, eksplorować będziemy jeszcze bardziej nieprzestępne, arktyczne wody.

Warhammer: Vermintide 2 jest kompletnie inną produkcją. Tutaj mamy do czynienia z kooperacją dla maksymalnie czterech graczy, za daniem jest wyżynanie setek skavenów i żołnierzy armii Chaosu w przygotowanym przez twórców ze studia Fatshark lokacjach.

Tytuł debiutował na PC w marcu tego roku, zbierając wysokie oceny w recenzjach i osiągając sprzedaż na poziomie miliona egzemplarzy już w cztery tygodnie po premierze. Sony ponownie jest spóźnione, ponieważ odsłonę na konsole Xbox One wydano już w lipcu tego roku. Na PS4 gra trafi 18 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje