Reklama

Styx: Shards of Darkness – jak tworzy się goblina?

​Twórcy gry Styx: Shards of Darkness, studio Cyanide, udostępnili materiał wideo, w którym ukazali proces opracowywania i nadawania życia, osobowości i duszy głównej postaci gry - błyskotliwemu goblinowi Styxowi. Polskim dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Styx: Shards of Darkness wyprowadza naszego zwinnego i wyposażonego w nowe umiejętności złodzieja z szarego Akenash do większego świata na spotkanie z nowymi przeciwnikami - a wszystko to na obszarze bardziej złożonych poziomów. Shards of Darkness to większa i lepiej zrealizowana produkcja, której historia wzbogacona została o wstawki filmowe ukazujące w całej okazałości tak charakterystyczny dla Styxa cięty humor. W opisywanym materiale wideo zobaczysz przedsmak jego pełnego sarkazmu, burzącego czwartą ścianę.

Zrozumiesz też, dlaczego Styx nie jest typową postacią z gier i w jaki sposób za pomocą sprytu przezwycięża własne słabości. Jako że jest goblinem, bezpośrednia konfrontacja z wrogiem niesie ze sobą spore ryzyko pożegnania się z życiem. Niezbędna okaże się uważna obserwacja otoczenia, która pomoże ci znaleźć najlepszy sposób na wykorzystanie jego elementów i dostępnych narzędzi do poradzenia sobie w danej sytuacji.

Reklama

Odkryjesz, jak ten "paskudny, zielony bohater" dopasowuje się do twojego stylu gry - możesz być gościem, który biega po poziomach i zdobywa każdy możliwy przedmiot, albo postawić na skradanie się i nigdy nie wywołać alarmu. Skorzystasz z akrobatycznych zdolności Styxa, by runąć z góry na niczego nieświadomych przeciwników, lub używaj narzędzi i umiejętności, by całkowicie uniknąć wykrycia.

Gra Styx: Shards of Darkness będzie dostępna 14 marca 2017 na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy