Reklama

Strzelanka Enlisted z czasową wyłącznością dla Xbox Series X/S

​Twórcy realistycznej, sieciowej strzelanki Enlisted ogłosili, że produkcja będzie dostępna z czasową wyłącznością na konsolach Xbox Series X/S. Warto zauważyć, że mowa o wyłączności "konsolowej", więc produkcja pozostanie dostępna także na PC - poczekają jedynie posiadacze PlayStation 5.

Produkcja Gaijin Entertainment oraz Darkflow Software dostępna będzie na konsoli Microsoftu w programie Game Preview, przeznaczonego dla wczesnych wersji gier. Na PlayStation 5 nie ma odpowiednika takiej inicjatywy, więc postawienie na wyłączność wydaje się być dość logiczne...

Tytuł ukaże się na konsoli już w dniu jej debiutu, a więc 10 listopada. Aby otrzymać dostęp, potrzebne będzie wykupienie pakietu Founder’s Pack. Nie jest obecnie jasne, kiedy gra zadebiutuje na PC, ale prowadzono już wstępne testy na tej platformie, więc mowa zapewne o podobnym terminie.

Reklama

Enlisted bazuje na silniku War Thunder, oferując jednak strzelanie z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się w piechurów, lotników i czołgistów w czasie II wojny światowej, biorąc udział w sieciowych starciach na wielką skalę. Na początku weźmiemy udział w Bitwie pod Moskwę.

Co interesujące, jako piechur nie prowadzimy jednego żołnierza, lecz całą drużynę, mogąc swobodnie przełączać się pomiędzy jej członkami. Twórcy stawiają na zaawansowany realizm, z bogatymi w detale mapami, dynamiczną pogodą, wiernie odwzorowanym uzbrojeniem oraz pojazdami i tak dalej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy