Reklama

Streamerka Elle Grenn zbanowana z serwera NoPixel GTA RP

​Kolejny content creator pożegnał się ze swoją postacią na najpopularniejszym serwerze GTA RP No Pixel. Za metagaming zbanowano Elle Grenn.

GTA RP to wciąż jedna z najpopularniejszych rozrywek wśród streamerów. Popularni twórcy mogą wcielić się w fikcyjną postać i robić wszystko, co im się żywnie podoba. O ile oczywiście przestrzegają miejscami surowych zasad serwera NoPixel.

Jednym z największych problemów GTA RP jest tzw. "metagaming". Oznacza to, że podczas role playu ktoś korzystał z informacji, do których nie miała dostępu jego postać. Streamerom jest bardzo ciężko uniknąć takich sytuacji.

Przez transmisje przewijają się czasami dziesiątki tysięcy ludzi piszących na czacie i próbujących ostrzec przed czymś swojego ulubionego streamera. Korzystanie z tych informacji jest niezgodne z regulaminem większości serwerów, w tym NoPixela.

Reklama

Ofiarą tej zasady padła ostatnio Elle Grenn, która wdała się w RP z Locksleyem, jednym z moderatorów NoPixela. Niezręczną sytuację próbowali naprawić kolejnymi interakcjami pomiędzy tymi postaciami, ale jak poinformowała później Grenn na swoim Twitterze, nic to nie dało. Dzień później została poinformowana o permanentnym banie nałożonym na jej konto.

Dla streamerki może być to spory problem, bowiem RP jest w zasadzie jedynym contentem na jej Twitchu. Póki ta sytuacja się nie rozwiąże, Grenn może mieć problem z prowadzeniem regularnych transmisji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje