Reklama

Steam szykuje kilka ciekawych wyprzedaży, znamy daty!

​Choć Valve nie potwierdziło jeszcze oficjalnie tych informacji, to biorąc pod uwagę dotychczasowe praktyki firmy i źródło przecieku, można uznać je za pewnik.

Jeżeli ostatnio chodzi Wam po głowie zakup jakichś nowych gier na coraz dłuższe jesienne wieczory (a zanim się obejrzymy, to nawet zimowe), to już niebawem pojawi się co najmniej kilka okazji do uzupełnienia swojej biblioteki. A przynajmniej dla użytkowników korzystających ze Steam, bo jak się właśnie dowiedzieliśmy za sprawą Steam Database (jak zawsze niezawodnego w tym aspekcie), Valve szykuje dla nas przed końcem tego roku jeszcze trzy duże wyprzedaże.

I choć samo Valve jeszcze oficjalnie ich nie potwierdziło, to zrobili to liczni deweloperzy, choć oczywiście mieli trzymać język za zębami :) Przejdźmy zatem do rzeczy, najbliższa akcja promocyjna na Steam to Halloween Sale, które wystartuje już 28 października i potrwa do 1 listopada tego. Do tej wyprzedaży na Steam jesteśmy już przyzwyczajeni i śmiało można zakładać, że ponownie dotyczyć będzie ona głównie tematycznie związanych z tym wydarzeniem tytułów, a mianowicie horrorów i innych dreszczowców (choć jak zawsze spodziewać można się tu również obniżek cen innych produkcji).

Reklama

Niecały miesiąc po zakończeniu halloweenowej wyprzedaży, jeszcze w listopadzie, nadejdzie kolejna okazji do wydania ciężko zarobionych pieniędzy, a mianowicie Wyprzedaż Jesienna. Ta potrwa w tym roku od 26 listopada do 3 grudnia, więc Mikołajkowe upominki załatwione :) Następnie, dosłownie 2 tygodnie później, wystartuje Wyprzedaż Zimowa, która jest najczęściej najlepszą okazją do zakupu gier, bo Valve serwuje nam wtedy największe obniżki. W tym roku będzie najpewniej tak samo, dlatego lepiej rozsądnie wydawać kasę podczas wcześniejszych akcji - termin tej promocji to 19 grudnia - 2 stycznia 2020 roku.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy