Reklama

Steam sugeruje rychłą zapowiedź Just Cause 4

​Studio Avalanche ma najwyraźniej ręce pełne roboty. Zespół wraz z id Software pracuje nad Rage 2, dopiero co zapowiedziało Generation Zero, a w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje sugerujące, że lada moment zapowie Just Cause 4.

Istnienie produkcji ujawnił - najprawdopodobniej w wyniku błędu - Steam. Niektórym użytkownikom przeglądającym cyfrowy sklep firmy Valve oczom ukazała się reklama zachęcająca do złożenia zamówienia przedpremierowego na grę.

Grafika promocyjna prezentuje głównego bohatera cyklu - agenta Rico Rodriqueza - na tle tropikalnej dżungli i zachmurzonego nieba, które przecinają błyskawice. Postać wyposażona jest w umieszczoną na plecach broń.

Kliknięcie w reklamę przekierowuje jednak na stronę główną platformy Steama. Wygląda więc na to, że póki co nie udostępniono odpowiedniej karty katalogowej dedykowanej produkcji, a jedynie sam obrazek powiązany z Just Cause 4.

Reklama

Pojawienie się ilustracji oznacza zapewne, że Avalanche przygotowuje się do rychłej zapowiedzi gry. Tytuł powinien zostać zapowiedziany wkrótce - być może tuż przed lub w trakcie tegorocznych targów E3, które odbędą się w przyszłym tygodniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Just Cause 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy