Steam SHMUP Fest już wystartował - jakie gry kupicie po promocyjnych cenach?

25 września ruszył kolejny festiwal Steama o nazwie SHMUP Fest (Shoot ‘Em Up). Wydarzenie poświęcone jest wszelkiego rodzaju strzelankom m.in. z podgatunku twin-stick i bullet hell. Event potrwa dokładnie tydzień i podczas niego zgarniecie ciekawy tytuły w cenach promocyjnych.

Steam regularnie rozpieszcza graczy kolejnymi tematycznymi festiwalami. W tym roku prócz SHMUP Fest odbędzie się jeszcze Next Fest (w połowie października), Return of Steam Scream Fest poświęcony Halloweenowi, który będzie bezpośrednim przystankiem do dużej jesiennej wyprzedaży rozpoczynającej się w ostatnim tygodniu listopada.

Na razie jednak skupmy się na trwającym wydarzeniu SHMUP Fest, które dedykowane jest dynamicznym strzelankom bullet hell, side-scrollowym i platformowym. Jakie gry możecie zakupić podczas tego eventu w atrakcyjniejszych cenach?

Reklama

Brotato to jedna z najbardziej wyróżniających się pozycji. Hitowy roguelite o tytułowym ziemniaku możecie zgarnąć za grosze po 20% zniżce. Grę kupicie za jedyne 18,39 zł. Inna ciekawa platformowa strzelanka Enter the Gungeon przeceniona została aż o 70%. Tytuł nabędziecie na Steamie teraz za jedyne 20,39 zł.

Dla fanów podobnych klimatów znajdzie się jeszcze Soulstone Survivors, produkcji również osadzonej w gatunku roguelite z barwną oprawą graficzną i unikalnymi umiejętnościami. Dzieło kosztuje po zniżce 34,49 zł. Inny tegoroczny hit (20 Minutes Till Dawn) może pochwalić się 92% pozytywnych ocen na platformie od Valve. Grę kupicie teraz za jedyne 18,39 zł.

Inne wybrane pozycje podczas SHMUP Fest:

  • Chippy - 16,19 zł (70% zniżki)
  • Rabi-Ribi - 24,89 zł (70% zniżki)
  • DEMON’S TILT - 35,99 zł (50% zniżki)
  • Revita - 39,64 zł (35% zniżki)
  • HUNTDOWN - 18,39 zł (80% zniżki)
  • OTXO - 36,17 zł (33% zniżki)
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama