Steam FPS Fest już ruszył. Ogrom strzelanek do nabycia w promocyjnych cenach

Wyczekiwany Festiwal FPS-ów to kolejne spore wydarzenie organizowane przez Steama, największą platformę z grami. W serwisie przeceniono wiele gamingowych tytułów z gatunku strzelanek. Podpowiadamy, co warto nabyć w promocjach!

Następna bardzo duża cykliczna wyprzedaż na Steamie zagości w samej końcówce czerwca i będzie to oczywiście wyprzedaż letnia Steam Summer Sale. Nim to jednak nastąpi warto zwrócić uwagę na FPS Fest, wydarzenie w pełni dedykowane gatunkowi strzelanek. Od 15 do 22 kwietnia możecie zakupić FPS-y w przecenionych i atrakcyjniejszych cenach.

Crysis, Bright Memory, HYPER DEMON i BattleBit

Ciekawie prezentuje się oferta z serii Crysis. Aż trzy gry (Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered) kupicie w paczce za 75,47 zł po 75% obniżce cenowej. Najniższa historycznie cena widnieje z kolei przy Bright Memory, dynamicznej grze akcji od Studio FYQD. Tytuł nabędziecie za 11,59 zł.

Reklama

Jeśli mowa o niskich cenach, to wspomnieć trzeba też o HYPER DEMON, wysoko ocenianej strzelance z kilkoma unikalnymi mechanikami rozgrywki. Dzieło dostępne jest w ofercie za 14,99 zł. Na 33,99 zł po 50% obniżce wyceniono BattleBit Remastered, istny hit połowy ubiegłego roku. Ten tytuł  w klimacie low-poly przyciągał w swoim szczycie dziesiątki tys. graczy na serwerach.

Dawka realistycznego strzelania

32,99 zł - tyle trzeba aktualnie zapłacić za Insurgency: Sandstorm, jednego z najbardziej realistycznych shooterów na rynku, którego rozgrywać możecie zarówno w wymagającej kooperacji, jak i w wariancie PvP. Kapitalne animacje, wysoki poziom immersji i taktyczna rozgrywka - tak można w skrócie zdefiniować tę grę.

W temacie realistycznych gier zapominać nie można o Hell Let Loose, tytule od Team17 wyróżniającym się sporą autentycznością drugowojennych realiów. Paczka Hell Let Loose w wariancie Deluxe kosztuje 159,24 zł. Nieco mniej, bo 113,89 zł zapłacicie za świetnego taktycznego co-opa Ready or Not. Atrakcyjna cena widnieje też przy Squadzie, który swoim gameplayem mocno przypomina kultową ARMĘ. Grę nabędziecie za 71,99 zł. A skoro o ARMIE to ARMĘ 3 kupicie za 29,99 zł, natomiast nowsza wersja Reforger dostępna jest w atrakcyjniejszej cenie 74,99 zł.

Fallout przeżywa renesans. Setki tysięcy graczy

Kapitalnymi przecenami objęte zostały również gry z serii Fallout. Najnowsze dzieło z serii wydane przez Bethesdę w 2020 roku kupicie za jedyne 33,98 zł. Z kolei starszy Fallout 4 dostępny jest w cenie 19,75 zł. Dla fanów klasyki postapo przygotowano inną promocję - 22,49 zł to cena widniejąca przy Falloucie 3 - Game of the Year Edition.

Warto wspomnieć, że Fallout 76, podobnie z resztą jak Fallout 4 cieszy się teraz olbrzymią popularnością. Najnowsza odsłona z cyklu notuje codziennie rekordowo ponad 30 tys. jednocześnie zalogowanych użytkowników.

Starsza odsłona również święci potężne triumfy. Chociaż daleko jest do rekordu popularności gry (472 tys. jednocześnie grających), to Fallout 4 potrafi zebrać w szczycie dziennym prawie 80 tys. graczy.

Oczywiście mocno skorelowane jest to z premierą hitowego serialu Fallout, będącego adaptacją popularnej opisywanej serii gier wideo. Kinematograficzna produkcja zadebiutowała na rynku dosłownie kilka dni temu i od tamtej pory zebrała ogrom pozytywnych recenzji. Pochlebne komentarze można wyczytać m.in. w branżowych serwisach Filmweb czy IMDB.com.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squad | Insurgency: Sandstorm | Steam | FPS | Fallout 76
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama