State of Decay: Dziś premiera wersji na konsolę Xbox One

Jeżeli jesteś fanem produkcji z zombie w rolach głównych, nie ominąłeś żadnego odcinku serialu "Walking Dead", to propozycja Microsoftu powinna ci się spodobać.

Właśnie dzisiaj na rynku zadebiutowało State of Decay: Year-One Survival Edition w wersji na konsolę Xbox One. To zremasterowana wersja gry dostępnej wcześniej na platformie Xbox 360, która dostosowana została do możliwości mocniejszego systemu giganta z Redmond.

Kompletne wydanie gry State of Decay: Year-One Survival Edition zawiera grę State of Decay, jak również dwa obszerne dodatki Breakdown i Lifeline. Ulepszona oprawa graficzna, modele oświetlenia, tekstury i cieniowanie powinny zaspokoić pragnienia każdego posiadacza XO.

Jednak odświeżone wydanie Year-One Survival Edition nie ogranicza się wyłączenie do zmian kosmetycznych, jak jakość obrazu w 1080p. Do gry dodano zupełnie nowe wyzwania i osiągnięcia, jak również funkcje takie jak gameDVR, noże, pojazdy, dodatki do broni, nową ścieżkę dźwiękową, postacie do odblokowania i wiele więcej.

Jeżeli chcielibyście spróbować swoich sił podczas apokalipsy zombie, to wyżej opisywaną grę możecie nabyć bezpośrednio w Xbox Marketplace - tutaj.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy