State of Decay 3 jest na bardzo wczesnym etapie prac

​State of Decay 3 było jedną z zapowiedzi podczas czwartkowego pokazu Xbox Games Showcase, lecz wszystko wskazuje na to, że na produkcję studia Undead Labs przyjdzie jeszcze poczekać - być może całkiem długo. Twórcy zapewniają bowiem, że są na wczesnym etapie prac, a do "trójki" im daleko.

Jeden z zaniepokojonych fanów serii zaraz po ogłoszeniu nowej gry zapytał twórców na Twitterze, czy oznacza to zaprzestanie dalszego wspierania State of Decay 2. Deweloperzy odparli, że w najbliższej przyszłości nic się nie zmieni, ponieważ "społeczność State of Decay 2 stale rośnie" - odpowiedziano.

"Pozostajemy zaangażowanie w dalsze wsparcie i ciągłe poprawki. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w temacie State of Decay 2, wyglądajcie kolejnej aktualizacji, która ukaże się jeszcze w tym miesiącu" - napisali przedstawiciele studia Undead Labs w odpowiedzi na pytanie gracza.

Reklama

W innym wpisie na Twitterze twórcy wprost przyznają, że "są podekscytowani ogłoszeniem, że State of Decay 3 znajduje się we wczesnej fazie pre-produkcji" - napisano. "Nie możemy się doczekać, by podzielić się kolejnymi detalami w dalszej przyszłości" - dodano. Obyło się więc bez konkretów.

Droga od pre-produkcji do faktycznych prac może być długo. Obecnie gra znajduje się więc w fazie wstępnego planowania i zbierania pomysłów, podczas gdy wysiłki deweloperów skupione są obecnie w dalszym ciągu na State of Decay 2. Oby nie okazało się, że Microsoft pokazał trailer przedwcześnie.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy