Startuje G2A Deal: pakiet z SUPERHOT, Lords of the Fallen, Dirt 3 i Syberia 1&2 za 1,5 euro!

​G2A Deal to nowy program lojalnościowy przygotowany przez G2A Direct wspólnie z developerami. Już za jedyne 1,50 euro (plus VAT i ew. opłata transakcyjna) można dostać pięć znakomitych tytułów.

Pierwsza edycja G2A Deal wystartuje już dziś - zakupu będzie można dokonać na jego oficjalnej stronie: https://www.g2a.com/game-deals. Od razu gracze dostają grę akcji Lords of the Fallen (CI Games), przygodówki Syberia 1 i Syberia 2 (Microïds), rajdy Dirt 3 (Codemasters) i "zakrzywiającą czas" strzelaninę SUPERHOT (Superhot Team). Gry należy przypisać do konta na Steamie, gdzie oczywiście pozostaną na stałe.

W zależności od wybranego sposobu płatności cena G2A Deal wynosi 1,50 euro (w przypadku zasubskrybowania na czas nieokreślony) lub 2,50 euro (w przypadku subskrypcji próbnej). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT i ewentualną opłatę transakcyjną (której można uniknąć, płacąc za pomocą G2A Wallet).

Reklama

Niezależnie od formy subskrypcji wypisanie się z G2A Deal może odbyć się w dowolnym momencie.

Wszystkie gry z G2A Deal pochodzą wprost od developerów, a pozyskać je można w postaci kluczy na Steam bez ograniczeń regionalnych. Kluczy pozyskanych w ten sposób nie można później sprzedać na G2A Marketplace.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: G2A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy