Reklama

Start zamkniętych beta testów Crossroads Inn

​Studio Kraken Unleashed, twórców Crossroads Inn, czeka bardzo pracowity miesiąc. Już dziś ruszają zamknięte testy beta, a we wtorek 12 lutego wystartuje kampania na Kickstarterze, której celem jest zebranie 30 tysięcy dolarów i jak najszersze dotarcie do fanów na całym świecie.

W Crossroads Inn, nad którym pracują deweloperzy z Kraken Unleashed,  gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa.

Możliwością zagrania przedpremierowo w Crossroads Inn jest także wsparcie projektu podczas kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Osoby, które zdecydują się na wsparcie projektu kwotą $15 lub wyższą, otrzymają dostęp do early accessu gry oraz wiele unikatowych prezentów, związanych z grą.

Reklama

Zbiórka rozpoczyna się we wtorek, 12 lutego i potrwa 30 dni. Jej celem jest zebranie dodatkowych funduszy na rozbudowę gry i dodanie elementów takich jak: cut-scen, rozbudowana warstwa muzyczna czy światowej klasy lektorzy. Oprócz tego liczymy na wielki potencjał promocyjny tego typu akcji i dotarcie do jak najszerszej liczby naszych potencjalnych graczy.

Start kampanii na Kickstarterze zaplanowany jest na 12 lutego 2019 i potrwa 30 dni. Klabater planuje wydanie Crossroads Inn w 2019 roku. Za grę odpowiada wewnętrzny zespół Kraken Unleashed Games. Tytuł będzie dostępny na komputery PC, Mac oraz Xbox One.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje