Reklama

Start otwartej bety Hearthstone: Heroes of Warcraft opóźniony

Na tegorocznym BlizzConie ujawniono, że otwarta beta Hearthstone: Heroes of Warcraft - karcianki bazującej na World of Warcraft - rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Niestety nieoczekiwanie Blizzard postanowił opóźnić start testów, aby dopracować grę. Jason Chayes, dyrektor ds. produkcji w Blizzardzie, poinformował na blogu w serwisie Battle.net, że zdecydowano się opóźnić start otwartej bety Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Tłumaczy, że wprowadzone niedawno do gry zmiany i nowości wymagały istotnych modyfikacji kodu, które mogą zaowocować usterkami i błędami. Developerzy chcą je najpierw wyeliminować i ogólnie dopracować produkcję nim otworzą serwery dla wszystkich użytkowników.

Na szczęście studio dopuszcza coraz więcej graczy do zamkniętej bety. Wczoraj wysłano klucze wszystkim, którzy zapisali się do testów przed 16 grudnia. Uwaga - jeśli nie dostaliście maila z kodem, warto sprawdzić folder ze spamem. A jeśli ktoś nadal go nie otrzymał nic straconego - na początku stycznia rozesłane zostaną wiadomości do wszystkich, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w zamkniętej becie.

Reklama

Do samych testów można się zapisywać jeszcze do 7 stycznia. Wszyscy, którzy się zgłoszą, powinni otrzymać zaproszenie krótko przed startem otwartej bety. Swoją drogą - choć nie podano daty jej uruchomienia, z powyższych informacji można wywnioskować, że rozpocznie się jeszcze w styczniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama