StarCraft: Pierwsza część powróci w odświeżonej wersji

Jeżeli te informacje znalazłyby swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, to miłośnicy kultowej strategii prawdopodobnie nie byliby w stanie posiąść się z radości. Z drugiej strony to byłaby także gratka dla młodszych graczy, którzy nie mieli wcześniej styczności z tytułem Blizzarda.

Czy czeka nas remaster pierwszego StarCrafta? Plotka o wersji HD StarCrafta pojawiła się już rok temu, a Blizzard odmówił komentowania jej. Koreańska strona e-sportowa utrzymuje, że jednak coś jest na rzeczy, a wkrótce mamy dowiedzieć się więcej.

Koreański portal Sports Seoul twierdzi, że trwają prace nad remasterem StarCrafta, którego premiera miałaby się odbyć w okolicach maja lub czerwca. Blizzard oficjalnie miałby poinformować o tym już w przyszłym tygodniu.

Stronę możecie obejrzeć przetrawioną przez Google Translate - TUTAJ. Mimo łamanej angielszczyzny da radę wyczytać, że ma być to ta sama gra, lecz z łatką dodającą grafikę HD oraz wsparcie Battle.netu. Co więcej, serwis podaje, że o istnieniu StarCrafta HD dowiedziały się już w listopadzie ubiegłego roku wybrane stacje telewizyjne, sponsorzy oraz "główni zainteresowani".

Reklama

Cóż, trudno uwierzyć w to, że projekt dałoby się utrzymać w tajemnicy, gdyby od kilku miesięcy wiedziało o nim tyle firm i osób postronnych. Blizzard jak zwykle nie komentuje plotek i spekulacji.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: StarCraft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy