Star Wars Jedi: Upadły zakon z pełnym updatem do PS5 i XSX jeszcze latem

​Nadchodzi coroczne świętowanie 4 maja, które dla fanów Gwiezdnych wojen oznacza zwyczajowo nowości z ulubionego uniwersum - Lucasfilm podzieliło się więc dobrymi informacjami i zapowiedziami.

Najważniejszą wydaje się fakt, że Star Wars Jedi: Upadły zakon doczeka się aktualizacji do next-genowej wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. I choć nie poznaliśmy przy okazji praktycznie żadnych szczegółów i zapowiedź ograniczyła się do sformułowania “techniczne ulepszenia", to przynajmniej wiemy, że poczekamy na nią tylko do lata, a kolejnych informacji mamy spodziewać się wkrótce. 

"Już tego lata, jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić next-genową wersję Star Wars Jedi: Upadły zakon, przynosząc wiele technicznych ulepszeń w wersji gry na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. To będzie darmowy cross-generacyjny update dla wszystkich posiadaczy obecenych wersji. Więcej detali już wkrótce" - czytamy w ogłoszeniu.

Reklama

Przy okazji zapowiedziano też, że w najbliższych tygodniach mnóstwo zawartości z uniwersum Gwiezdnych wojen doczeka się przecen u większości dużych sprzedawców - mowa choćby o nawet 70% zniżce na Star Wars Jedi: Upadły zakon, które będzie można później za darmo zaktualizować do wersji next-genowej, 50% zniżce na Star Wars: Squadrons czy 75% zniżce na Star Wars Battlefront 2. Informacje o wszystkich zniżkach można znaleźć na specjalnej stronie.

Jeżeli zaś nie graliście jeszcze w Star Wars Jedi: Upadły zakon, to przypominamy, że to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby od Respawn Entertainment, w której wcielamy się w jednego z ostatnich Jedi.

Za wszelką cenę musimy ukończyć szkolenie, zanim Inkwizycja odkryje nasze plany odbudowy Zakonu Jedi. W tej wciągającej przygodzie uciekamy przed potwornymi machinacjami sił Imperium, wspomagani przez byłą Jedi, zrzędliwego pilota i swojego nieustraszonego droida.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy