Star Wars Jedi: Fallen Order 2 - prezentacja w najbliższych miesiącach?

​Dobre wieści dla miłośników "Star Wars" i... graczy lubiących dobrą zabawę tak ogólnie. Electronic Arts prawdopodobnie przygotowuje już oficjalną prezentację sequela Star Wars Jedi: Fallen Order.

Star Wars Jedi: Fallen Order (w Polsce znanej także pod przetłumaczonym tytułem - Star Wars Jedi: Upadły Zakon) to jedna z najbardziej udanych gier ostatnich lat, a z całą pewnością najlepsza wirtualna produkcja z akcją osadzoną w uniwersum "Star Wars" od niepamiętnych czasów. Nic dziwnego, że jej kontynuacji wyczekują obecnie miliony graczy na całym świecie. To, że Electronic Arts nad nią pracuje, jest pewne, ale do tej pory nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat projektu. Jednak w najbliższych miesiącach może się to zmienić.

"Spodziewajcie się ważnych informacji o grze jeszcze przed E3" - zapowiedział Jeff Grubb, znany branżowy dziennikarz i prowadzący program Giant Bomb. Skoro targi E3 odbywają się rokrocznie w czerwcu, oficjalnej zapowiedzi Star Wars Jedi: Fallen Order 2 możemy spodziewać się zatem w ciągu najbliższych czterech-pięciu miesięcy, a najpóźniej w czerwcu, tuż przed imprezą. O ile oczywiście doniesienia Grubba się sprawdzą. Jednak do tej pory dziennikarz wielokrotnie dał się poznać jako wiarygodny informator.

Reklama

Electronic Arts odżywa

"Elektronicy" w ostatnich latach częściej ponosili porażki niż odnosili sukcesy, ale wygląda na to, że w 2022 mogą wrócić do ścisłej czołówki. Amerykański gigant prowadzi obecnie prace nie tylko nad Star Wars Jedi: Fallen Order 2 (produkcją zajmują się twórcy części pierwszej, czyli Respawn Entertainment), ale także nad kolejną odsłoną wyścigowej serii Need for Speed oraz nad wyczekiwanym od lat remake'iem survival horroru w klimatach science fiction - Dead Space. Nie licząc tak oczywistych tytułów, jak FIFA 23 czy NHL 23.

A jeśli chcielibyście przypomnieć sobie pierwszą odsłonę Star Wars Jedi: Fallen Order, przypominamy, że jest ona obecnie dostępna na PC w ramach abonamentu Amazon Prime (w cenie 49 zł na rok i z dostępnym okresem próbnym).

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy