Reklama

Star Wars Hunters - pierwszy zwiastun i gameplay

​Star Wars: Hunters została zapowiedziana w lutym tego roku, ale dopiero teraz możemy obejrzeć pierwszy zwiastun gry.

Star Wars: Hunters nie jest z pewnością tym najważniejszym tytułem dla miłośników uniwersum "Gwiezdnych wojen" (ci spoglądają przede wszystkim w stronę sequela Jedi Fallen Order, remake'u Knights of the Old Republic oraz niezapowiedzianej jeszcze gry Ubisoftu), tym bardziej, że grono odbiorców zawężono w jej przypadku wyłącznie do posiadaczy Nintendo Switcha oraz do graczy mobilnych. Jednak produkcja Zyngi (tak, tej Zyngi) wydaje się całkiem interesującą propozycją.

Przy okazji prezentacji nowej generacji iPhone'ów wydawca przedstawił pierwszy zwiastun Star Wars: Hunters z prawdziwego zdarzenia (wcześniej widzieliśmy tylko króciutki  i enigmatyczny teaser). Co prawda materiał nie zawiera żadnych fragmentów rozgrywki, ale po pierwsze pozwala wczuć się w atmosferę nadchodzącej gry, a po drugie stanowi potwierdzenie, że "coś się dzieje".

Reklama

Choć Zynga poinformowała, że gra nie ukaże się - tak jak planowano - w tym roku, tylko dopiero w przyszłym. Wkrótce mogą rozpocząć się testy wczesnej wersji. Wydawca zaznacza jednak, że zostaną ograniczone do wybranych krajów, wśród których niekoniecznie znajdzie się Polska.

A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Star Wars: Hunters w akcji, Zynga też przygotowała coś dla was. To króciutki materiał, podczas którego możemy zobaczyć grę działającą na najnowszym modelu iPada mini. Niewiele, ale wystarczy, aby zorientować się, z czym mamy do czynienia. Star Wars: Hunters okazuje się kolorową, dość kreskówkowo przedstawioną grą akcji, przeznaczoną do zabawy przez sieć.

W starciach osadzonych w znanych lokacjach powalczą ze sobą czteroosobowe drużyny, składające się z najróżniejszych postaci. Wśród bohaterów, których włączymy do drużyny, znajdą się zarówno łowcy nagród, jak i rycerze Jedi czy Sith. Na więcej szczegółów dotyczących rozgrywki musimy poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy