Reklama

Star Wars: Darth Vader bohaterem nowej gry?

Jeżeli brakowało wam kultowej postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen, to jest szansa, że wkrótce będziecie mieć powody do radości.

Który w dodatku przemówi głosem Jamesa Earla Jonesa! Ale raczej nie jest to tytuł, jakiego oczekujecie... Darth Vader VR Experience powstaje w ILMxLAB (dywizja Lucasfilm), a za jego scenariusz odpowiada David S. Goyer ("Człowiek ze stali", "Batman: Początek"), który skomentował projekt następująco: "Kiedy spoglądaliśmy na gwiezdnowojennych bohaterów, lokacje i światy dostępne dla nas, zadaliśmy sobie pytanie: 'czego dotychczas nie widzieliśmy? Kto nas ciekawi'? (...) Darth Vader to znakomity ambasador, który jest w stanie przyciągnąć do Star Wars VR universe".

Reklama

Abstrahując jednak od podobnych okrąglaków: historia zogniskowana wokół starszego Skywalkera ma być zupełnie nowa i stanie się ona, oczywiście, częścią kanonu. Wiadomo też, że w nadchodzącym tytule pojawi się cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki atmosferyczne. Ale to tyle i tylko tyle. Nie jest nawet pewnym, na jakich platformach produkcja się objawi.

Przypomnijmy, że równolegle trwają prace nad dwoma innymi, gwiezdnowojennymi projektami w rzeczywistości wirtualnej - Trials of Tatooine oraz Battlefront: X-Wing VR Mission.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje