Reklama

Star Wars: Battlefront - zaczynają się testy wersji alfa na PC!

Pecetowcy, którzy nie mogą doczekać się Star Wars: Battlefront, powinni zaznaczyć na swoich kalendarzach najbliższy czwartek czerwonym markerem. Już 2 lipca zaczynają się bowiem zamknięte alfa testy gry - rejestrujcie się na nie jak najszybciej na stronie EA!

Zostały cztery dni do rozpoczęcia się testów Star Wars: Battlefront na platformie cyfrowej Origin. Jak podkreśla odpowiedzialny za grę zespół DICE, celem zamkniętej alfy będzie wykonanie szeregu technicznych testów pomagających w procesie tworzenia gry.

Reklama

Liczba uczestników będzie ograniczona, więc musicie trzymać kciuki, że to akurat wasze zgłoszenie zostanie rozważone pozytywnie. A skoro mowa o zgłoszeniach, możecie je składać pod TYM ADRESEM.

Przy okazji poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe nadchodzącego wielkimi krokami blockbustera od EA:

  • Procesor: czterordzeniowy (Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Phenom II x4 955 3.2 GHz albo AMD FX-8350 4.0 GHz)
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta wideo: GeForce GTX 680, AMD Radeon HD 7970 (wymagane 2 GB pamięci)
  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (obowiązkowo 64-bity)

Oczywiście może okazać się, że finalna wersja nie będzie wymagała tak mocnej konfiguracji, to w końcu dopiero alfa - ale zapisując się do testów, trzeba mieć te dane na uwadze.

Miejmy nadzieję, że testy pomogą Battlefrontowi uniknąć losu produkcji pokroju Battlefielda 4, który wydany został w stanie uznawanym przez wielu użytkowników za niedopuszczalny i tuż po premierze był złośliwie nazywany "early accessem kamuflującym się jako pełnoprawna gra".

Pozytywnym prognostykiem może być fakt, że EA kilkukrotnie już zapewniało o tym, że wyciągnęło wnioski z dawnych błędów - ponoć nie zamierzają wydać gry do momentu, w którym będą pewni, że ich produkcja jest w stu procentach gotowa trafić na półki sklepowe. Zobaczymy!

Dowiedz się więcej na temat: Star Wars: Battlefront

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje