Reklama

Star Wars: Battlefront - Vader, Boba Fett i Luke zawalczą o supremację

Supremacy mode wrzuci na największe mapy w grze nie tylko gwiezdnowojennych tuzów, ale też ordynarnych rebeliantów i szturmowców oraz X-Wingi i TIE Fightery.

Tryb ma przypominać znanego graczom Battlefielda Conquesta, a zapowiadające go DICE stawia sprawę jasno: będzie epicko! W ramach rzeczonej supremacji oddziały Imperium i rebelianckie ścierwa zawalczą o pięć punktów kontrolnych.

Obie drużyny rozpoczną boje mając w posiadaniu dwie miejscówki i zetrą się o umiejscowioną w centrum mapy pozycję nr 5. Na planszy (chociażby Endorze) pojawią się nie tylko Boba Fett, Darth Vader i młody Skywalker (którymi pokierujemy, a jakże!), ale też bardziej regularne oddziały, uzupełnione o walkery i myśliwce, a także dziesiątki wojaków kontrolowanych przez AI.

Reklama

Wygra ta drużyna, która pod koniec 10-minutowej rundy wykaże większy stan posiadania. Przypomnijmy, że na Gamescomie ujawniono także tryb eskadry, o którym szerzej rozpisujemy się w nadchodzącym numerze (i który spodoba się wszystkim tym, co to ponad rzetelną symulację preferują arcade'owe wywijanie w powietrzu esów i floresów).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje