Reklama

Star Wars: Battlefront - szczegóły pierwszego, dużego DLC

Wydawca gry odsłonił rąbka tajemnicy. Pod koniec stycznia pisaliśmy o szczegółach przepustki sezonowej do gry Star Wars: Battlefront. Zgodnie z rozpiską, pierwszym dużym dodatkiem będzie "Outer Rim", w Polsce przetłumaczony na "Zewnętrzne Rubieże".

Rozszerzenie trafi do sprzedaży w marcu bieżącego roku. Electronic Arts podzieliło się dodatkowymi informacjami odnośnie DLC. Z oficjalnej strony internetowej Battlefronta dowiadujemy się o "Zewnętrznych Rubieżach" następujących rzeczy:

Reklama

  • dodane zostaną nowe lokacje - fabryka na planecie Sullust oraz pałac Jabby The Hutt znajdujący się na Tatooine,
  • pojawią się nowi grywalni bohaterowie - Greedo oraz Nien Nunb,
  • udostępniony zostanie kolejny tryb rozgrywki "Konwój" - "Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić.",
  • arsenał powiększy się o nowe bronie - karabin Relby V-10 oraz pistolet blasterowy DT-12,
  • będzie można korzystać z dodatkowych kart - "Strzelba", "Granat dioxisowy" i "Stymulator adrenaliny".

Electronic Arts nie ujawniło na tę chwilę dokładnego dnia premiery oraz ceny rozszerzenia. Osoby, które wcześniej zdecydowały się na wykupienie przepustki sezonowej, otrzymają dodatek "za darmo".

Star Wars: Battlefront zadebiutowało na polskim rynku 19 listopada bieżącego roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy