Reklama

Star Wars Battlefront: Przepustka sezonowa gratką dla fanów?

Dzisiaj światowa premiera nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. To dobry moment, że przypomnieć temat udostępnione przez twórców Season Passa.

O season passie do Battlefronta wiedzieliśmy dotychczas tyle, że będzie i że da się go zamówić "w ciemno" za raptem 179 zł. Elektronicy są gotowi, by zakrzyknąć: "Niech się stanie Światłość"... i wygląda na to, że dostaniemy za tych "179 zł" naprawdę sporo zawartości.

Potwierdziły się słowa Petera Moore'a, cztery, duże paczki, rozdzielone kilkumiesięcznymi interwałami, przydadzą rozgrywce:

Reklama

  • ponad 20 elementów "galaktycznej technologii" (broni, pojazdów, Gwiezdnych Kart dla Rebelii i Imperium)
  • 4 dodatkowych bohaterów/złoczyńców
  • 16 map
  • 4 nowe tryby zabawy

Ponadto osoby, które zamówią przepustkę sezonową, otrzymają emotkę "Shoot First" i o dwa tygodnie wcześniejszy dostęp do ww. cudowności (w stosunku do tych, którzy zdecydują się zakupić DLC osobno).

Przypomnijmy, że sama gra ma zadebiutować z 12 mapami (i bonusową bitwą o Jaku, dostępną na dwa tygodnie po premierze), 10 trybami rozgrywki i 6 grywalnymi bohaterami/złoczyńcami (Luke, Leia, Han, Vader, Palpatine, Boba Fett). Wygląda więc na to, że DICE całkiem konkretnie rozszerzy rozgrywkę w mglistej przyszłości, choć policzy sobie za to "konkretne rozszerzenie" niemal tyle, ile za podstawową grę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy