Star Wars Battlefront: O popularności wersji beta i braku czatu głosowego na PC

Otwarte testy wersji beta nadchodzącego Battlefronta już za nami. Czy w związku z tym zastanawialiście się nad tym, czy któraś z wersji możesz zostać pozbawiona czatu głosowego z pozostałymi graczami? Pewnie nie, a szkoda, bo okazuje się, że jedna z edycji będzie na pewien sposób "wybrakowana".

Użytkownik Twittera, który zapytał twórców najnowszej gwiezdnowojennej produkcji o możliwość komunikacji głosowej przez internet z pecetową bracią, otrzymał niezbyt optymistycznie brzmiącą odpowiedź.

Na pytanie, czy będziemy mogli rozmawiać z innymi członkami drużyny, oficjalne konto Battlefronta odpowiedziało: "By komunikować się z przyjaciółmi na PC, możesz skorzystać z ulubionego oprogramowania third party".

Bardzo ładne ujęcie faktu, że w wersji gry na komputery osobiste najwyraźniej zabraknie czatu głosowego - konsolowcy będą mogli skorzystać z systemowego party chatu. To już druga po splitscreenie spora funkcjonalność, której brak w Battlefroncie na Origin.

Reklama

Choć beta zebrała sporo pozytywnych opinii - jak chwalił się producent, w testach udział wzięło ponad 9 mln osób. Jak czytamy na oficjalnej stronie tytułu: "Imponujące. Bardzo imponujące". W dniu wczorajszym beta gry Star Wars Battlefront przekroczyła kolejny kamień miliowy: liczba graczy, którzy się do niej zalogowali i zagrali przekroczyła dziewięć milionów. W efekcie jest to najpopularniejsza beta w historii EA.

Gratulujemy. Jednak nie możemy oprzeć się wrażeniu, że DICE to już nie to samo DICE, które lata temu doskonale rozumiało pecetową społeczność.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Battlefront

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama