Reklama

Star Wars: Battlefront II formalnie zapowiedziano

Nie jest to wielką niespodzianką. Firma Electronic Arts formalnie zapowiedziała kontynuację wydanego w 2015 roku Star Wars: Battlefront.

Szczegółów na temat projektu nadal jednak nie ujawniono. Więcej informacji koncern zaprezentuje jednak na tegorocznej edycji Star Wars Celebration, która zorganizowana zostanie amerykańskim Orlando.

W ramach imprezy. 15 kwietnia o godzinie 20:30 czasu polskiego odbędzie się specjalny panel dyskusyjny poświęcony właśnie kolejnej odsłonie sieciowej strzelanki. Wydarzenie transmitowane będzie w internecie (TUTAJ).

Nie można wykluczyć, że twórcy pokażą pierwszy zwiastun produkcji, a może nawet fragment właściwej rozgrywki. Z dotychczasowych obietnic składanych przez przedstawicieli Electronic Arts wynika, że w grze znajdzie się nie tylko tryb sieciowy, ale i kampania fabularna.

Reklama

Nad Star Wars: Battlefront 2 pracują developerzy ze studia DICE. Zespół wspomagają ekipy Criterion oraz Motive. Tytuł najprawdopodobniej ukaże się jesienią tego roku na trzech platformach docelowych - PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje