Star Wars Battlefront II: Celebration Edition już dostępne za darmo na Epic Games Store

​Zgodnie z obietnicą Star Wars Battlefront II: Celebration Edition zostało udostępnione za darmo w sklepie Epic Games Store. Oferta jest ograniczona czasowo i potrwa tydzień do 21 stycznia do godziny 17:00, kiedy to w sklepie pojawi się kolejna darmowa gra.

Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition to edycja, która zawiera całkowitą kolekcję elementów do personalizacji, które dostępne były w grze w ramach zakupów od jej premiery, w tym także przedmioty inspirowane filmem The Rise of Skywalker.Warto jednak podkreślić, że zawartość do personalizacji wydana po 20 grudnia 2019 r. nie wchodzi w skład Edycji Celebration. Tak prezentuje się cała zawartość tej edycji:

Reklama
  • Gra bazowa - zawiera wszystkie dotychczasowe i przyszłe darmowe,
  • Przeszło wizerunków 25 bohaterów - zawiera 6 legendarnych wizerunków bohaterów, a także po 1 dla Rey, Finn i Kylo Ren inspirowane filmem Star Wars: THE RISE OF SKYWALKER,
  • Przeszło 125 wizerunków trooperów i posiłków,
  • Przeszło 100 emotów i linii dialogowych dla bohaterów i trooperów,
  • Ponad 70 pozycji zwycięstwa dla herosów i trooperów,
  • Cała zawartość do personalizacji wydana do 20 grudnia 2019 r.

Star Wars Battlefront II to gra od EA DICE, która zadebiutowała na rynku 17 listopada 2017 roku. Powstała w oparciu o silnik Frostbite 3 i trafiła na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł ten wymaga przynajmniej karty graficznej GeForce GTX 660 lub Radeon HD 7850, ale twórcy rekomendują Radeona RX 480 4GB lub GeForce’a GTX 1060 3GB, a do rozgrywki w rozdzielczości 1440p potrzebować będziemy GeForce'a GTX 1070 lub Radeona R9 390X.  Na Steam obecnie za ten tytuł trzeba zapłacić 139,90 zł.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy