Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Star Citizen: Kolejny zastrzyk gotówki dla twórców

Pomimo tego, że premiera wciąż pozostaje tajemnicą, gracze nie przestają napełniać wagonów z pieniędzmi dla twórców Star Citizen.

Na serwerach testowych wylądowała kolejna aktualizacja. Kiedy ostatnim razem przypominaliśmy o Star Citizenie, na koncie gry zgromadzono 184 miliony dolarów. Po niespełna dwóch miesiącach możemy już mówić o niemal 189 milionach.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że szalony pociąg ani myśli zwalniać. Wartki strumień pieniędzy może mieć związek z łatką 3.2, która wylądowała niedawno na serwerach testowych.

Najważniejszą nowością jest możliwość wydobywania surowców. Piloci mogą skanować ciała niebieskie w poszukiwaniu cennych minerałów, wydobyć je na powierzchnię przy pomocy specjalnych laserów, a następnie ściągać na statek.

Pozyskany urobek da się opchnąć w świeżo dodanych sklepach. Naturalnie nie obyło się też bez poszerzenia floty o nowe bądź odświeżone statki. Jeśli macie kilkaset zbędnych dolarów, możecie zaopatrzyć się w następujące maszyny:

Co z premierą? Nadal nie wiadomo. Chris Roberts potwierdził jednak niedawno, że singlowej kampanii Squadron 42 nie należy spodziewać się w tym roku.

Dowiedz się więcej na temat: Star Citizen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje