STALKER ma mocnego konkurenta? PIONER może zachwycić branżę gier

PIONER, czyli nadchodząca gra osadzona w survivalowych klimatach, otrzymała kolejny widowiskowy i pełen akcji zwiastun. Chociaż może jest to zbyt wcześnie, by ferować konkretne rzeczy, ale z całą pewnością produkcja ta ma szansę podbić rynek gier wideo.

O PIONER pierwszy raz usłyszeliśmy blisko dwa lata temu, kiedy to jej producenci z GFA Games zaprezentowali światu pierwszy pełnoprawny zwiastun, doprawiony później filmem poglądowym na temat zaawansowanego systemu walki w tej grze i kilku innych aspektach.

PIONER to survivalowa strzelanka z licznymi elementami RPG, PvP oraz PvE, która osadzona jest w niebezpiecznym i dystopijnym świecie. Gra pozwoli wcielić się w poszukiwacza przygód, którego możemy następnie rozwijać i szkolić dzięki klasycznym drzewkom umiejętności.

Reklama

Jak chwalą się sami twórcy, za oprawę dźwiękową w tym tytule odpowiada studio GamesVoice. W dubbingu wzięło udział aż 60 aktorów, którzy użyczyli swój głos 180 postaciom z grę. W ostatnim czasie skład GFA Games poszerzył się dwukrotnie, przez co ten projekt gamingowy mógł rozwijać się jeszcze sprawniej.

Imponować może także świat zaprojektowany w grze PIONER, który podzielony jest na regiony wyróżniające się otwartymi częściami. Chociaż lokacje będą mogły osiągnąć nawet 10 kilometrów kwadratowych, to studio na pierwszym miejscu ciekawość świata, a nie jego rozmiar i gabaryty.

PIONER pozwoli na grę solową lub w trybie kooperacyjnym PvE, przy jednoczesnym skupianiu się na realizacji złożonych pod względem fabularnym i w kontekście podejmowanych decyzji misji.

W sieci pojawił się kolejny, prawie 3-minutowy zwiastun z tej gry. Na przód wysuwa się obłędna oprawa graficzna, która naprawdę może cieszyć oko. System walki nasycony jest akcją i ogromną dawką dynamizmu. Data premiery PIONERA nie jest jeszcze znana, ale bez wątpienia może to być jeden z gorętszych tytułów.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama