STALKER 2 zaoferuje nawet kilkaset godzin zabawy?

​Zakhar Bocharov, menadżer ds. public relations z GSC Game World, zapowiedział, że STALKER 2 będzie grą na setki godzin.

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamingBolt Bocharov nie podał wprawdzie dokładnej liczby, ale dał do zrozumienia, że kontynuacja popularnej, postapokaliptycznej gry będzie zawierać ogrom treści.

Jej ukończenie ma zająć dużo czasu, nawet jeśli skupimy się wyłącznie na wątku głównym, ale jeżeli zaangażujemy się w eksplorację i aktywności poboczne, może się okazać, że spędzimy w zonie setki godzin.

"Jest to bardzo długa gra, nawet jeśli mówimy tylko o wątku głównym" - oznajmił Bacharov. "Jednak jeśli będziecie więcej eksplorować i wykonywać zadania poboczne, możecie spędzić z nią nawet setki godzin."

Reklama

W tym samym wywiadzie Bacharov zapowiedział, że STALKER 2 trafi wyłącznie na pecety i konsole nowej generacji, ponieważ starsze urządzenia zwyczajnie nie podołałyby jej wymaganiom sprzętowym.

Jak wiadomo, STALKER 2 ukaże się - przynajmniej początkowo - jedynie w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S. GSC Game World doszło do porozumienia z Microsoftem, w ramach którego gra już na premierę znajdzie się w usłudze Game Pass.

Na tę chwilę wydanie na PlayStation 5 nie jest planowane, choć nie można wykluczyć, że zostanie opracowane jakiś czas po premierze. A ta, przypomnijmy, ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stalker 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy