Reklama

Śródziemie: Cień wojny - premiera przełożona

Okazuje się, że jednak nie dane nam będzie zagrać w Śródziemie: Cień Wojny w trakcie wakacji. Twórcy postanowili opóźnić debiut produkcji.

Jak poinformowali we wpisie na oficjalnym forum projektu przedstawiciele pracującego nad tytułem studia Monolith Productions, gra ukaże się 10 października. Według dotychczasowych założeń, premiera miała odbyć się 28 sierpnia.

Autorzy tłumaczą, że powodem przesunięcia terminu wydania o kilka tygodni jest chęć dopracowania produkcji. Developerom zależy na dostarczeniu "wrażeń o jak najwyższej jakości", w tym celu potrzebują jednak trochę więcej czasu.

- Rozumiemy, że niektórzy mogą być rozczarowani faktem, że muszą poczekać nieco dłużej na premierę i przepraszamy za opóźnienie, ale ciężko pracujemy, by stworzyć niesamowitą grę. Pokażemy więcej na E3 - napisał odpowiedzialny za kontakt ze społecznością graczy członek zespołu, podpisujący się pseudonimem Monolith_Andy.

Reklama

Produkcja jest kontynuacją wydanego w 2014 roku Śródziemie: Cień Mordoru. Gracze wcielą się w znanego z poprzedniej części Taliona - gondorskiego strażnika dzielącego ciało z duchem elfa o imieniu Celebrimbor. Gra zmierza na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje