Reklama

Śródziemie: Cień Mordoru straci funkcje sieciowe

​Smutne wieści dla osób, które nie zdążyły jeszcze przejść gry Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Warner Bros. zdecydowało się na wyłączenie serwerów produkcji, co sprawia, że wraz z końcem roku niedostępne będą niektóre funkcje tej cenionej produkcji, a co za tym idzie - także osiągnięcia.

Data końcowa to 31 grudnia. Nie będą dostępne między innymi funkcje Kuźni Nemezis. Dlatego też gracze nie będą mogli przenieść swoich śmiertelnych wrogów z kampanii, za pomocą systemu Nemezis, z gry Śródziemie: Cień Mordoru do nowszej produkcji, czyli Śródziemie: Cień wojny.

Nie jest to wielka strata. Jednocześnie niemożliwe będzie przesyłanie naszych orkowych nemezis do innych graczy. Niedostępne staną się także wszelkie sieciowe rankingi, tak samo jak usługa WBPlay. W zamian za to wszystkim graczom przyznane zostaną runy "Łowca orków" oraz "Ożywieniec".

Reklama

Może Warner Bros. zdecydowało się na przecenę gry, by wszyscy zdążyli zapoznać się z grą przed wyłączeniem serwerów? Oczywiście, że nie - przynajmniej na razie. Ta gra akcji w otwartym świecie ukazała się we wrześniu 2014 roku, z akcją umieszczoną właśnie w słynnym uniwersum Tolkiena.

Wcielamy się w Taliona, starającego się pomścić żonę. Najważniejszą nowością w tytule jest system Nemesis, który dynamiczne kreuje orkowych kapitanów, których możemy przejmować na własne potrzeby, tworząc armię. W 2017 roku ukazał się sequeli - Cień Wojny - który był już znacznie gorszy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Śródziemie: Cień Mordoru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy