Reklama

Środki transportu w nowym materiale z Far Cry 5

​W sieci pojawił się nowy materiał poświęcony Far Cry 5. Nagranie koncentruje się na środkach transportu, które znajdą się w grze.

Do przemieszczania się po przygotowanym przez twórców terenie posłużą różnego rodzaju maszyny. Gracze skorzystają między innymi z samochodów, ciężarówek, motorówek oraz samolotów. Każdą wyposażą uzbrojenie, umożliwiające sianie zniszczenia wśród wrogów.

W planach jest również opcja dostosowywania poszczególnych wehikułów do własnych preferencji. W trakcie rozgrywki użytkownicy zmienią więc kolor lakieru oraz gadżety, a także zmodyfikują zamontowany arsenał. Ten ostatni obejmie na przykład rakiety i pistolety maszynowe.

Akcję gry osadzono w znajdującym się w amerykańskim stanie Montana fikcyjnym hrabstwie County, nad którym kontrolę przejęła sekta o nazwie Projekt Bram Edenu. Wcielimy się w stróża prawa (do wyboru kobieta lub mężczyzna), który zostaje wysłany z zadaniem rozprawienia się z fanatykami.

Reklama

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca. Tego dnia tytuł pojawi się na trzech różnych platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniane nagranie prezentujące środki transportu można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy