Reklama

Sporo nowej rozgrywki z Anthem

​Sieciowa gra akcji Anthem nadciąga wielkimi krokami, a serwis IGN regularni publikuje nowe materiały z rozgrywki. W ostatnich dniach otrzymaliśmy kilka minut ujęć ze swobodnej eksploracji otwartego świata gry, a także spojrzenie na Fort Tarsis - główne miasto i siedzibę graczy.

Ten pierwszy film pokazuje starcia z przeróżnymi przeciwnikami. Ci zazwyczaj nie stanowią zbyt wielkiego wyzwania dla dwójki grających, co wymieniane jest w komentarzach jako jednej z głównych problemów. Wydaje się jednak, że nie ma co narzekać na materiał z wersji Alpha.

Dowiadujemy się na przykład, że w celu dłuższego pozostania w powietrzu będziemy musieli schłodzić nasz pancerz wspomagany. W tym celu będziemy mogli na przykład szybować w okolicach wodospadu, lub też postawić na pionowy lot w dół, by schłodzić systemu powietrzem.

Reklama

Podczas eksploracji nie brakuje także poukrywanych w zakamarkach skrzyń, mniejszych podziemi do oczyszczenia oraz wydarzeń specjalnych. Co interesujące, twórcy z BioWare potwierdzili osobno, że w Anthem nie znajdziemy za to płatnych skrzyń z losową zawartością.

Jeśli o Fort Tarsis mowa, to centralna lokacja jawi się na całkiem spore miasto centralne. Lokacja będzie przeznaczona dla pojedynczego gracza, co oznacza, że będzie się zmieniała w zależności od naszych decyzji i poczynań, więc dwójka graczy może na przykład napotkać inne postacie.

Rozgrywkę zaczynamy zawsze w Tarsis, gdzie jesteśmy zdani na własną rękę, bez towarzyszy. W ten sposób BioWare może zaoferować treści kojarzone raczej z produkcjami stawiającymi na kampanię dla pojedynczego gracza, a więc wybory moralne, rozmowy z postaciami niezależnymi, rozwijanie związków i tak dalej.

Dowiedz się więcej na temat: Anthem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje