Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Spojrzenie na Sky - nową grę twórców Podróży

​W sieci pojawił się kilkuminutowy materiał ze Sky - nowego projektu studia thatgamecompany, które odpowiedzialne jest za powstanie takich produkcji, jak Flower czy Podróż.

Nagranie opublikowane przez redakcję serwisu IGN prezentuje fragmenty rozgrywki z powstającej gry. Pokazane w filmie ujęcia okraszone są komentarzem Jenovy Chena, czyli prezesa pracującego nad tytułem zespołu.

Reklama

Produkcja wydaje się mieć wiele wspólnego z Podróżą. Podczas rozgrywki gracze zajmą się eksplorowaniem przygotowanego przez autorów wirtualnego świata oraz odkrywaniem zróżnicowanych sekretów.

W najnowszym dziele twórcy postanowili jednak położyć znacznie większy nacisk na zabawę wieloosobową. Jak podkreśla w materiale Chen, w Sky zagadki rozwiążemy wspólnie z innymi użytkownikami - w jednej grupie znajdzie się maksymalnie osiem osób.

Na samym początku pokierujemy samotnym oraz skąpanym w mroku chłopcem. Dopiero później natrafimy na innych graczy, a podopieczny zetknie się ze światłem, które zmieni wygląd głównego bohatera, odsłaniając twarz śmiałka.

Dokładnej daty premiery Sky nie podano, ale gra powinna ukazać się tegoroczną zimą. Produkcja zmierza na sprzęt koncernu Apple - iPhony, iPady oraz przystawkę Apple TV. Nie można jednak wykluczyć, że w przyszłości pojawi się również na innych platformach, ponieważ twórcy Chen podkreśla, że projekt w pierwszej kolejności ukaże się na urządzeniach mobilnych. Wspomniany materiał z fragmentami rozgrywki można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: sky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje