Reklama

Spieszcie się kupić DLC Stranger Things do Dead by Daylight. Dodatek wkrótce zniknie z oferty

​Jedna z największych licencji Dead by Daylight wkrótce wygaśnie. Po kilku latach w sprzedaży dodatek Stranger Things do gry zostanie wycofany z oferty, co nastąpić ma w listopadzie tego roku. Jeśli więc jesteście fanami tej gry, to warto spieszyć się zakupem, tym bardziej że DLC oferowane jest obecnie w dużej promocji.

Rozszerzenie Stranger Things do Dead by Daylight wprowadziło nowego zabójcę, Demogorgona, a także dwie postacie ocałałych - Nancy i Steve'a. W tym tygodniu firma Behavior Interactive ujawniła, że DLC zostanie wycofane ze sprzedaży 17 listopada.

W międzyczasie, od 18 sierpnia do 8 września, DLC będzie wciąż oferowane w sprzedaży za połowę ceny. Jeśli posiadacie Dead by Daylight w swojej bibliotece, to warto teraz rozważyć zakup dodatku, ponieważ w taki sposób nadal będziemy mieć dostęp do treści ze  Stranger Things po wycofaniu rozszerzenia ze sprzedaży.

Reklama

Chociaż nie zostało to wyraźnie potwierdzone, najbardziej prawdopodobne wydaje się, że usunięcie DLC wynika z wygasającej umowy licencyjnej. Istnieje również możliwość, że Netflix nie zgodził się na odnowienie swojej umowy z Behavior Interactive ze względu na zainteresowanie firmy wprowadzeniem gier opartych na chmurze do usługi Netflix. Zapewne gigant VOD chce mieć pełną kontrolę nad własnymi markami wykorzystywanymi w branży gier.

DLC Stranger Things naszym zdaniem jest jednym z najlepszych w Dead by Daylight, więc szkoda, że zostanie wycofany. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Behavior ostrzega o tym odpowiednio wcześniej, więc wciąż jest czas, aby pobrać DLC.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje