Reklama

Spider-Man 2 od Insomniac może nadejść szybciej niż nam się wydaje

​Wygląda na to, że czas oczekiwania na kolejną odsłonę przygód naszego ulubionego Pajączka znacznie się skrócił.

Zeszłoroczny Spider-Man od Insomniac Games okazał się ogromnym hitem, co potwierdzają świetne opinie recenzentów i graczy (jego średnia na metacritic to 87) oraz fenomenalna sprzedaż, która w sierpniu tego roku osiągnęła już 13,2 mln egzemplarzy! Nic więc dziwnego, że deweloper kuje żelazo póki gorące i szykuje dla nas kontynuację, pytanie tylko, kiedy będziemy mogli w nią pograć. Praktyki w branży bywają różne, jedne studia nie czekają zbyt długo i jak najszybciej dostarczają sequele, podczas gdy inne zmuszają nas do wieloletniego oczekiwania.

Reklama

Jak będzie w przypadku Spider-Man 2? Z najnowszych doniesień wynika, że nie będziemy wcale czekać zbyt długo, choć jak na razie nie sprawdza się również plotka na temat tego, że dwójka miałaby być tytułem startowym PlayStation 5. Kontynuacja nadejść ma bowiem dokładnie 3 lata po debiucie jedynki, co oznacza okolice Gwiazdki 2021, a przynajmniej tak twierdzi Imran Khan z kanału Kinda Funny Games:

Skąd ma taką wiedzę? Tego niestety nie zdradził, ale jak dobrze wiemy youtuberzy i osoby blisko związane z mediami mają często swoje dojścia, dzięki którym wiedzą dużo więcej. Nam nie pozostaje zaś nic więcej, jak tylko wyczekiwać kolejnych przecieków albo oficjalnych informacji. A jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować swoich sił w pierwszej części Spider-Mana, to teraz jest ku temu świetna okazja - w sieci znaleźć można wiele wyprzedaży świątecznych, w ramach których można kupić ten tytuł za grosze i np. pudełkowa wersja to koszt ok. 79 PLN.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy