Reklama

Spellcrafter z polskiego studia Jujubee już dostępna na Steam Early Access

​Spellcrafter to taktyczna gra RPG z turowym systemem walki, wydana właśnie przez polskie studio Jujubee na platformie Steam Early Access (Wczesny dostęp).

Tym samym gracze z całego świata mogą zapoznać się z tym tytułem na długo przed jego planowaną oficjalną premierą. Wersja dostępna na platformie Early Access jest oferowana na komputery PC (Windows i Linux) oraz Mac w promocyjnej cenie 7.99 euro.

Unikalnym elementem rozgrywki w Spellcrafterze jest system rzucania czarów. Gracz rysuje magiczne znaki za pomocą kursora na ekranie wywołując w ten sposób potężne zaklęcia, które rażą przeciwników. Im szybciej gracz narysuje znak danego czaru, tym więcej energii odbierze oponentowi.

Reklama

Gra jest podzielona na 3 akty. Każdy z nich opowiada jedną część wciągającej i wzruszającej historii na temat natury rzeczywistości, władzy i moralności. Gracz ma do wyboru trzy rasy i może wcielić sie w człowieka, nekromantę lub elfa.

Wersja Early Access jest dostępna wyłącznie w języku angielskim (ostateczna wersja będzie dostępna m.in. w języku polskim). Grę można przejść od początku do końca, ale dialogi, komunikaty tekstowe i dźwięki nie są finalne.

Spellcrafter w ostatecznej wersji będzie dostępny w czwartym kwartale tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje