Speedway Challenge 2024 z nową aktualizacją. W grze pojawiło się sporo zmian

Speedway Challenge 2024 zadebiutowało nieco ponad dwa tygodnie temu i już dostało nową aktualizację. Co zmieniło się w najświeższej odsłonie żużlowej serii od studia Berobasket?

Speedway Challenge to najpopularniejsza seria z gatunku żużlowych gamingowych produkcji. Cykl stale rozwijany jest od kilku lat przez polskie studio Berobasket z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Najnowsza odsłona (Speedway Challenge 2024) trafiła na rynek 2 kwietnia bieżącego roku.

Pomimo kilku niedociągnięć i usterek, nowe dzieło dosyć ciepło przyjęte zostało przez społeczność graczy, która już od dawna z niecierpliwością wyczekiwała tej premiery. Po lekko ponad dwóch tygodniach od oficjalnej premiery do świata SC 2024 trafiła calkiem spora aktualizacja V.0.14.1.

Reklama

Co poprawiono w nowej aktualizacji?

Jak piszą deweloperzy, zmieniono przede wszystkim fizykę jazdy przy samym krawężniku. Dodano również sygnalizację jazdy po trawie w trakcie biegu. W grze rankingowej pojawiły się wykluczenia za jazdę po trawie.

Nie obyło się też bez poprawek kilku niedociągnięć w gameplayu. Naprawiono błąd braku jazdy na jednym kole w trybie sieciowym oraz błąd przerywania biegu po wyjeździe z trawy (od teraz zawodnik wykluczany jest dopiero po wyścigu). Deweloperzy w changelogu poinformowali również o "drobnych poprawkach na ekranach" i aktualizacji składów IML dla brytyjskich lig.

Przypomnijmy, że Speedway Challenge 2024 dostępne jest na platformie Steam, jak również na urządzeniach mobilnych (Google Play, App Store, sklep Huawei). Niektóre tryby i warianty gry wymagają zakupu konkretnego pakietu za realną walutę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Speedway Challenge 24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy