Reklama

Speedrunner ukończył Divinity: Original Sin II w 38 minut

​Speedrunnerzy co rusz biją kolejne rekordy. Na youtube pojawił się filmik, w którym gracz przechodzi najnowsze Divinity w 37 minut i 48 sekund. Da się szybciej?

Cykl Divinity przedstawia kultowe gry RPG z turową walką. Pierwsza część ukazała się w 2002 roku, a Original Sin II jest już piątą odsłoną serii. Produkcje od belgijskiej firmy Larian Studios oferują rozgrywkę w czasie rzeczywistym, z turowymi starciami oraz izometrycznym widokiem.

Reklama

Oryginalny Grzech Pierworodny słynie z ciętego dowcipu, ciekawej fabuły, wielu możliwości rozwoju postaci i barwnych lokacji oraz wymaga od graczy zmysłu taktycznego, zarówno w walce, jak i podczas doboru kompanów do drużyny.

Divinity: Original Sin II to gigantyczna gra oferująca dziesiątki, jeśli nie setki godzin zabawy. Jak szybko można przejść taki tytuł, który ma zapewnić wiele godzin rozrywki? Użytkownikowi serwisu youtube o nicku Onin udało się przejść grę w zatrważającym tempie! Przejście całości gry zajęło mu 37 minut i 48 sekund, jest to absolutny rekord, który ciężko będzie pobić.

Poniżej wideo, na którym można zobaczyć, jak mu się to udało:


Dowiedz się więcej na temat: Divinity: Original Sin 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje