Reklama

Sowieckie krążowniki w World of Warships

Na horyzoncie w World of Warships pojawia się nowe zagrożenie... nadciągają sowieckie krążowniki. Aktualizacja 0.5.4 zawierająca 9 nowych okrętów jest już dostępna w Europie i USA. Gracze z Azji pobiorą ją 24 marca.

Jeśli marzyłeś o tym, aby siać prawdziwy postrach na wodach, nowe jednostki dzięki swej sile i szybkości pomogą to spełnić. Nie są to typowe krążowniki do błyskawicznych ataków. Bardziej należy ich używać jako podstępnych snajperów dzięki dobremu zasięgowi dział i odpowiedniej trajektorii lotu pocisków. Ich zwinność natomiast pozwala na szerokie zastosowanie w zmiennych warunkach bitwy. Można dokonać błyskawicznego zwiadu i wycofać na się na z góry upatrzone pozycje.

"Prace nad linią tych krążowników rozpoczęły się dwa lata temu," mówi Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy World of Warships. "Włożyliśmy wiele wysiłku, aby te jednostki były tak autentyczne jak to jest możliwe i jesteśmy ciekawi jak przypadną do gustu graczom."

Reklama

Nowa linia zawiera takie jednostki jak krążownik Project 26 Kirov, który rozmiarem i prędkością przypominający lekkie krążowniki, a uzbrojeniem ciężkie okręty. Interesującym jest również Project 66 Moskva, który nie wyszedł poza fazę deski kreślarskiej, a był projektowany do walki przeciwko USS Des Moines. W World of Warships możecie sprawdzić, jak zda egzamin w warunkach bojowych.

Sowieckie krążowniki to nie tylko siła i prędkość. Nowy radar jest świetnym dodatkiem do walk wysokopoziomowych okrętów, gdyż pozwala na wytropienie jednostek będących poza zasięgiem widzenia. 9 nowych okrętów czeka na kapitanów i wyjście z portu...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy